Giedrius Karsokas, kaip buvo svarstoma tarp žurnalistų, nedirbs naujojo premjero Andriaus Kubiliaus patarėju komunikacijai ar pan. MM jis patvirtino, kad jo priešrinkiminė konsultacijų sutartis su Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionimis demokratais (TS-LKD) buvo laikina ir jis toliau nebekonsultuoja partijos viešųjų ryšių klausimais.


“Trečią savaitę dirbu vystymo direktoriumi European Leadership Institute - mokymų bendrovėje įsteigtoje norvego, lyderystės mokytojo Ulf Hallan.  Priežastis paprasta - Lietuvai labai naudingos “skandinaviškos” etikos, lyderystės, personalo vadybos, socialinės atsakomybės, komandinio darbo idėjos, etc.”, - MM sakė G. Karsokas. Prieš pradėdamas konsultuoti TS-LKD, jis dirbo “Švyturys-Utenos alus” korporatyvinių reikalų vadovo pozicijoje, iš kurios “bendru sutarimu” pasitraukė 2008 metų vasario 13 dieną. “Švyturyje-Utenos aluje” jis buvo pakeitęs prieš tai šiame poste dirbusį žurnalistą Dainių Smailį, kuris kartu su partneriais įkūrė viešųjų ryšių bendrovę. Dar prieš tai G. Karsokas buvo AB “Mažeikių nafta” komunikacijos skyriaus viršininku.


MM primena, kokius asmenis ar kokias konsultacines bendroves prieš 2008 metų Seimo rinkimus buvo pasirinkę politinės partijos:


1. TS-LKD - Giedrius Karsokas; UAB “DDB Vilnius”, UAB “MediaPool”;
2. Valstiečių liaudininkų sąjunga - “Socialiniai partneriai”, vadovas - Mantas Krasauskas;
3. Liberalų ir centro sąjunga - UAB “VIP Viešosios informacijos partneriai”, vadovas - Darius Gudelis; amerikiečių bendrovė “Mercury Public Affairs”;
4. Liberalų sąjūdis - UAB “Brandscape”, vadovas - Liberalų sąjūdžio narys Mindaugas Lapinskas; “Manifesto” ir “Partizanas” padėjo Liberalų sąjūdžiui organizuoti renginius;
5. Tvarka ir teisingumas - “Vilko valia”, vadovė - Rūta Vanagaitė; amerikiečių bendrovė “Brown Loyd James”;
6. Naujoji sąjunga - UAB “PR taktika” ir konsultantai iš JAV;
7. Socialdemokratų partija - UAB “Euro RSCG MIA”;
8. Tautos prisikėlimo partija - naudojo vidinius resursus, reklamą regioninėje žiniasklaidoje pirko per UAB “VIP Viešosios informacijos partneriai”.

Rodyk draugams