BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Reklama valstybinėje TV pertraukus LR himną - nepasitenkinimas || tv media

Daugiau laidų galite pažiūrėti lrt.lt archyve


DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS HIMNO

2010 metų vasario 16 dieną per Lietuvos televiziją ir LR programą „Klasika” tiesioginės šv. Mišių iš Vilniaus arkikatedros bazilikos transliacijos metu, begiedant Lietuvos Respublikos himną, televizijos  transliacija buvo nutraukta ir įterpta reklama.

Prašytume išnagrinėti šį faktą ir informuoti Komitetą, ar nebuvo pažeista Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymo 6 straipsnio 2 dalis, kur teigiama, kad reklama LRT yra draudžiama transliuojant valstybinės reikšmės renginius, ir Valstybės himno įstatymo nuostatos.”

Tokiu raštu Seimo konservatorius Valentinas Stundys 2010 02 18 (ketvirtadienį) kreipėsi į LRT Tarybos pirmininką Gediminą Ilgūną. Klausimas: kas iš to, jei ir bus išsiaiškinta, kad buvo pažeistas įstatymas?

Pranešime V. Stundys dėsto: Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Šv. Mišias iš Vilniaus arkikatedros bazilikos transliavusi Lietuvos televizija netikėtai nutraukė mišių pabaigoje giedotą Lietuvos Respublikos himną ir įterpė komercinę reklamą.”

Cituojamame vaizdo įraše, kuriame lrt.lt pateikia tiesioginę Šv. Mišių transliaciją reklamos nebelikę.

MM
mediamedis@gmail.com

Rodyk draugams

R.Grinevičiūtė “apėjo” A.Valinską, tapo Seimo narės visuomenine padėjėja || TV

Universali žurnalistė, (buvusi, galbūt esama VU Komunikacijos fakulteto dėstytoja), bei laidos “Paskutinė instancija” “ašis” - Rūta Grinevičiūtė tapo Seimo narės, konservatorės Aurelijos Stancikienės visuomeninė padėjėja. Šitaip jai atsivėrė galimybė vėl lankytis Seime, mat anksčiau Seimo valdyba buvo priėmusi sprendimą neakredituoti R. Grinevičiūtės darbui Seimo rūmuose.

Galima tik spėlioti, bet tam, greičiausiai, įtakos turėjo Seimo vadovas Arūnas Valinskas, kuris ne kartą buvo “susikirtęs” su R. Grinevičiūte. Vienas įsimintinesnių tokių atvejų - R. Grinevičiūtės vesta laida Seimo rinkimų rezultatų skaičiavimo naktį (2008, spalis) per LNK, kurioje žurnalistė ir būsimas Seimo vadovas apsižodžiavo. Priminsime, kad tuomet tiesioginiame eteryje R. Grinevičiūtė mėgino įrodyti, kad A. Valinskas banrkutuoja. Tai įžiebė lengvą konfliktą ir A. Valinskas uždavė R. Grinevičiūtei klausimą: “Kur geriau būti prostitute - nuotraukoje ar žurnalistikoje?”. Įdomu, kaip Rūta atsilygins A. Stancikienei už atvertas Seimo duris…

Rodyk draugams