Ryšių su visuomene kompanija „Publicum“ ir komunikacijos bendrovė „A. Jonkus ir partneriai“ jungiamos bendrai veiklai su „Publicum“ ženklu.

Įgyvendinus sandorį, ligšiolinis „A.Jonkus ir partneriai“ vadovas ir savininkas Artūras Jonkus taps „Publicum“ partneriu. Šiuo metu vienintelis „Publicum“ akcininkas yra UAB „Publicum Group“.

A. Jonkus nuo 2010 m. sausio pradės dirbti „Publicum“ direktoriumi. Aštuonerius metus šias pareigas ėjęs „Publicum Group“ savininkas Ričardas Jarmalavičius taps bendrovės valdybos pirmininku.

Pasak R.Jarmalavičiaus, šie pokyčiai didžiausiai Lietuvos ryšių su visuomene agentūrai „Publicum“ leis sutelkti strateginės komunikacijos lyderių pajėgas ir užtikrinti aukščiausią komunikacijos paslaugų lygį.

Pats R.Jarmalavičius planuoja ir toliau aktyviai dirbti su strateginiais bendrovės projektais, taip pat daugiau dėmesio skirs visos „Publicum“ įmonių grupės plėtrai.

„Tarptautiniai projektai, prie kurių teko pastaruoju metu dirbti bei gausėjantis klientų skaičius Lietuvoje parodė plėtros galimybes. Šiuo atžvilgiu sutapo mūsų ir „Publicum“ įmonių grupės planai“, - sako A.Jonkus.

Todėl, pasak jo, nuspręsta išnaudoti sinergijos galimybes, kurias suteikia dviejų bendrovių sujungimas.

Bendrovė „Publicum Group“ šiuo metu valdo ryšių su visuomene kompaniją „Publicum“, komunikacijos planavimo bendrovę „Publicum Media“, finansinės komunikacijos įmonę „Publicum FComm“ ir renginių organizavimo agentūrą „Publicum Events“. 100 proc. „Publicum Group“ akcijų priklauso R.Jarmalavičiui.

Žinomas komunikacijos specialistas A.Jonkus bendrovei „A.Jonkus ir partneriai“ vadovauja nuo 1999 metų. Konsultuoja Lietuvos ir tarptautines kompanijas Lietuvoje bei kitose valstybėse, dėsto korporatyvinę komunikaciją ir derybas ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

Paskelbėme tiesiog tai, ką gavome.
MM
mediamedis@gmail.com

Patiko (0)

Rodyk draugams