Ši žinia galbūt šiek tiek pavėluota dėl Media Medžio kaltės. Laukėme iš p. Giedrės Maksimaitytės (1964) atsakymų į jai prieš kelias savaites užduotus dalykinius klausimus, susijusius su apsisprendimu dėl tolimesnės karjeros ir žurnalistika. Tačiau blogo autoriams nesutikus pateikti vardų ir pavardžių bei paaiškinus to priežastis, žurnalistė į susirašinėjimą nieko nebeatsakė.

Pranešame, kad G. Maksimaitytė maždaug iki 2008 metų rugpjūčio dirbo naujienų svetainės Alfa.lt vyriausio redaktoriaus Virgio Valentinavičiaus pavaduotoja politikai. Jos sprendimas pakeisti darbą į laikiną sveikatos ministro socdemo Gedimino Černiausko patarėjos poziciją (nuo 2008 m. rugpjūčio 4 d., likus maždaug 80 dienų iki Seimo rinkimų, po kurių bus formuojamas naujas ministrų kabinetas) ir po tiek metų žurnalistinio darbo pasukti į viešuosius ryšius, kurie SAM nėra paprastas reikalas, yra keistokas.

SAM tinklapyje pateiktoje biografijoje G. Maksimaitytė nurodo, kad jos žurnalistinė karjera prasidėjo 1989 m. Lietuvos radijuje, kur ji dirbo diktore, naujienų tarnybos redaktore, laidų „Ryto garsai“ ir „Mes moterys“ vedėja; 1995 – 1997 m. dėstė Vilniaus universiteto Žurnalistikos institute; nuo 2006 m. liepos 1 d. tinklapio Alfa.lt vyr. redaktoriaus pavaduotoja politikai.

Media Medžio žiniomis, SAM vadovaujant Rimvydui Turčinskui ministerijoje buvo kuriamas komunikacijos departamentas. Prasidėjus ministro atistatydinimo skandalui jo tvėrimas buvo sustabdytas. G. Maksimaitytės taip pat klausėme, ar ji neketina valstybės tarnybos konkurse į departamento vadovės poziciją, tačiau atsakymų nesulaukėme.

Rodyk draugams